Diary

Náběr Affiliates

21. března 2012 v 15:43 | Kevine

Náběr Affiliates

Jelikož mám nově blog, tak bych chtěl nějaké Affs.

Máš-li zájem, napiš do komentářů:
*Přezdívka
*Blog
*Proč chceš být moje Affs?
*Jak často budeš chodit na můj blog a komentovat?

Netvrdím, že vás beru. Prohlídnu si váš blog a dám vám vědět podle toho, jak se mi budou líbit vaše články atd.
Neberu lidi, co píšou komenty typu: Obíhám..

Dobrý začátek vede k dobrému konci...

21. března 2012 v 15:39 | Kevine

Dobrý začátek vede k dobrému konci...

Ahoj všichni, napsat úvodní článek pro mě byla vždycky obtížná věc.
Jak začít? Tenhle blog bude asi jako každý jiný blog. Budou zde články z mého života, občas nějaká grafika, fotografie či soutěž. Pokusím se přidávat každý den aspoň jeden článek ale nic neslibuji.
Jak jsem k tomuhle blogu přišel?
Vlastně úplně náhodou. Rád si čtu něčí blogy a občas i komentuji, ale svůj vlastní blog jsem neměl. Jednoho dne si čtu blogu jako jiný obyčejný den a narazím na blog o skateboardingu, který mě zajímá. Ovšem jsem si ho hned začal prohlížet, rubriky, články apod. Narazil jsem na článek, kde bylo napsáno, že daruje blog. S adresou fly-in-dreams a ten mi padl do oka. Říkal jsem si, proč začínat uplně s novou adresou a od znovu, když můžu pokračovat v něčím blogu? Je fakt, že tenhle blog nebyl nějakou dobu aktivní a tak jsem si o něj napsal.
Tak jsem tady.
423598896-6a3616dd82-o_large
ZDROJ: www.weheartit.com
A kdo vlastně jsem?
Jsem obyčejný 16 letý kluk, kterého baví grafika, psaní článků, fotografování a teď už i blogování. Neprve jsem si říkal, že vám mé pravé jméno neřeknu ale nakonec jsem se rozhodl, že vám řeknu aspoň křestní, které je Matěj. Kámoši mi říkají Mates, Maty, Keve, Kevine. Ani nevím, jak má přezdívka Kevine [kevin] vznikla ale budu zde pod ní vystupovat.

Doufám, že na můj blog zase někdy zavítáte. A také doufám, že zde potkám nějaké kamarády, nebo kamarádky, protože věřím v internetové (blogové) přátelství.
 
 

Reklama